Konu: bu benim
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2011, 12:05 PM   #32 (permalink)
prenses1
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about
Standart Cevap: bu benim

Alıntı:
nlg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili arkadaşım sweeet sana cok cok teşekkür ediyorum günlüğümü zaman ayırıp okudugun için canım arkadaşım tespıtlerin benim için cok degerli ben nerde yanlış yapıyorum derken aslın da siz arkadaşlarım dan yardım istiyorum canım benim için sen etrafını kafana fazla takıyorsun demişsin doğru gercekten öyle yalnız şu varki etrafımı takmamın sebebi benim haytımın merkezin de oldukları için yoksa evimin dışı beni cok fazla ilgilendir mez hatta hiç ilgilenmem belki ilgilenmemek te benim için bir handikap bir kusur ben evimin içine fazlasıyla düşkünüm benim dünyam orası eminim bu bircoğumuz içinde öyledir cünki onlarla hayatı paylaşıyoruz onları yok sayamayız yanlışmı düşünüyorum sence canım arkadaşım güzrl günlerin yakın demişsin iyi düşüncelerin içimi emin ol cok rahatlattı bende inanıyorum bu yasadıklarımı ben şuna benzetiyorum doğum öncesi sançı ve gercekten nereye gidersek gidelim siteye geri dönüyoruz burası bizim aile yuvamız adeta ve bizim için bir mabet ben tekrar bu gün yine sayende kendime bir söz vedim olumlu düşünmeye ve olumlu olmaya calışıcam ve kendime yeni olumlamalar hazırlıcam aslında biliyormusun bizler gercek ten özel ve cok zeki insanlarız bu sitedeki tüm arkadaşlar cünki hayatı düz görmüyoruz hayatın tam merkezin de yaşıyoruz hıssederek yaşayarak var oldugumuzu ve nefes aldıgımızı bilerek ve bizim le birlikte her şeyin nefes aldıgının farkın dayız farkındalıgımızın farkındayız bizler bir cicegin filizlenip nasıl yeşerdiğini ve nasıl tomurcuk olup açtigini nasıl nefes aldıgını ve bize neler fısıldadıgını hıssediyoruz ve hayatı sev oldugu gibi sev yaşamayı sev nefes almayı hatta seni üzenler varsa onları bile sev ve şükret diyor varsın yaşıyorsun ne mutlu bunları hissedebiliyorsun diyor işte arkadaşım benim düşüncelerim aslın da hayatı cok seviyorum ve şükür ediyorum özelim ve özeliz sevgiyle tekrar birlikte olalım
gerçekten özeliz ve bizden bir tane daha yok...kendini hayatı sev.anda yaşa her şey anda oluyor gerisi gelir.her gününün bir öncekinden daha güzel geçmesi dileğiyle sevgiyle ve ışıkla kal