Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-06-2011, 01:42 AM   #12 (permalink)
papatyagibiyaşamak
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Büşra'nın yeni hayat günlüğü...

Evetttt çok mutlu olmasamda iyimserim günlük, ve mutlu da olacak gibi hissediyorum.. :) Aslında biraz mutluyum, eskiye göre gerçekten... Bu telkinler gerçekten çok fayda ediyor...
Bak bir olumlama buldum sevgili nrl paylaşmış facebookta, bende duvarıma kopyaladım. Şöyle olumlama: Kendimi geçmişteki yapmış olduğum hatalardan dolayı affediyorum ve özgür bırakıyorum.
Geçmişte kurmuş olduğum olumsuz kalıplarımı iptal ediyorum ve yerini sonsuz sevgi ile dolduruyorum.

Evet zaten ben bu kendimi affetme çalışmasını yaptım ama genede eski olumsuz alışkanlıklarımızı, hatalarımız vs. bırakmak kolay olmuyor. Ama istersek bunu ypabiliriz elbette... Mesela eskiden düşüncesizdim, şimdiye göre çok umarsızdım. Ve bunların olumsuz getirileride oldu tabi. Ama artık olamaz. Artık yeni bir döneme girdim. Aslında bu uzun zamandan beri böyle, değişimin içindeyim. Artık acı çekmiyorum alıştım bu yenilenmeye ve güzel bu. Eski umarsızlığım tembelliğim , ne drsen de; artık yok. Yine çok çalışkan olduğum söylenemz ama daha iyi olduğum kesin artık. Mutlu bir yaşam tarzını tercih ediyorum... Mutluyum... Ve artık mutlu olmaya önemde veriyorum. Bu mutlluk yayılıyor herşeye, herşey güzelleşiyor...

Kendimi özgür bırakıyorum evet, eski hatalarımdan özgür bırakıyorum; yeniye yer açıyorum kalbimde... Adeta yeni bir ben oluşturuyorum... Tamda olmasını istediğim gibi, ne fazla ne eksik, kendimden memnunum...

Geçmişte kurmuş olduğum olumsuz kalıplarımı iptal ediyorum ve yerini sonsuz sevgi ile dolduruyorum.

Evet günlük, tüm olumsuz kalıplarımı iptal ediyorum.Yerini sonsuuz sevgiyle dolduruyorum...Ben sevgiyim, bende eksiklik, çirkinlik yok. Bu sevgiyi her uvzumda hissediyorum,aklımda hissediyorum. Aklım sevgi dolu, güzel, tam... Aptal olduğumu düşündüğüm zamanlar oldu, ama artık düşünmüyorum. Bu doğru deil... Akıllııyım... Aklımı seviyorum. Aptal olduğumu düşündüğüm için kendimi affediyorum. Şimdi onun yerine kendi aklımı sonsuz sevgiyle dolduruyorum. Aklımı seviyorum... Aptal olduğum düşüncesinden kendimi özgür bırakıyorum çünkü biliyorumki özgüven eksikliğimden dolayı öyle diyordum, doğru deildi ki... Böyle çirkin bir yalana daha fazla inanmak is-te-mi-yor-um... Oyüzden kendimi özgür bırakıyorum bu düşünceden... Başkaları yine olumsuz şeyler söyleyebilirler ama artık özgüvenim daha çok. gERÇEKTEN AKILI OLMAYI SEÇİYORUM. BEN AKILLIYIM.... bUNDAN BÖYLE GERÇEKTEN KENDİİM KULLANABİLECEK SEVİYEDEM, AKILLIYIM VE AKLIMI KULlanmayı seçiyorum.

Artık herşey daha güzel... bEN GÜZElim. <3 Güzeliği çok seviyorum ve bundan sonra güzel olmayı seçiyorum. Aslında güzeldim ama çirkin olduğuma inanıyordum, çirkin deilimki?.. Güzelim, biliyorum ve bu güzelliğimi yansıtmaya kararveriyorum artık sevgiyle... Güneş kadar parlak ama başak kadar da metüvazi....

Sesimde, davranışlarımda, herşeyimde; kendime duyduğum sevginin hoşluğu var. Elbette diğer insanlarıda seviyorum, kendime duyduğum sevgi, onlarada yansıyor. Bu sevgi beni inanılmaz çekici ve güzel kılıyor.... Bu güzelliğin insanları büyülemesine izin veriyorum. Ben güzelim evet. Eskiden öyle düşünmezdim çünkü kendimi sevmezdim ama artık seviyorum kendimi güzel olduğumu biliyorum hatta çekiciyim. Böyle olmaktn çok memnunum, ben buyum...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla