Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-05-2011, 09:58 AM   #39 (permalink)
papatyagibiyaşamak
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Emy 'nin Sevgili Günlüğü :)

Alıntı:
emy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnanç haline dönüştürmek için deneyimlerimizi ısrarla olumlu sonuçlandırmalıyız. Mesela inançlarımızı sorgulamayız çünkü onlar bilinçaltımızda kabuklaşmıştır, o yüzden duygularımızı inanç olarak dönüştürürsek başardık demektir. Daha önceden deneyimlediğim bir düşünce vardı kendimle ilgili.. Bir konuda kendimi ne olursa olsun pasif va başarısız olarak addediyordum. Ne zaman öyle bir durum oluşsa yapamam deyip kaçıp kurtulmak istiyordum o anki ortamdan. Sonradan da kendi kendime soruyordum bu kadar zor mu diye.. Ama o an hiçbirşey düşünemiyordum işte. Dün akşam bunu başardığımı gördüm hemde hiç zorlanmadan, hiç düşünmeden, kafa yormadan..Telkinlerin etkisi büyük.. İşte bu başarıyı sürekli olarak deneyimlediğimizde bir süre sonra inanç halini alacak ve yapabilirmiyim diye kendi kendimizi sorgulamadan direkt atağa geçeceğiz.. Ben henüz adım attım daha başındayım, uzun yollar beni bekler..
Hımm anladım, deneyim haline getiricez bu kendine güven hissimizi... Buda kolay deil ama... Sevgilerimle...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla