Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2011, 11:41 AM   #15 (permalink)
MarEspEraNZa
Üsteğmen

MarEspEraNZa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 171
364 Mesajinıza toplam 899 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the roughMarEspEraNZa is a jewel in the rough
Standart Cevap: Aç kalamıyorum, metobolizma mı nasıl değiştirebilirim?.. :(

Alıntı:
senarist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Olumlamalar en iyi sabah kalkınca söylenirse etki eder.Özellikle ilk 20 dakika.Çünkü o zaman beyin daha taze oluyor.Konsantrasyon en çok uyandıktan sonra ilk 20 dakikada etki eder.2-3 kere sabahları uyandıktan hemen sonra ilk 20 dakika içerisinde tekrarlamak çok işe yarar.Aklınızda bulunsun.(:
173 boy 70 -75 arası kiloya sahibim...sadece 3-5 gün dediğim olumlamayı merak edip denedim.. bunun etkisi oldumu bilmiyorum ama eskisinden çok yesemde kilom aşağı yukarı aynı ...ekmek hiç yemezdim desem yeri var , sabah kahvaltısı hiç yapmazdım,ama yinede kolay kilo alıp verirdim... birazda dinlediğim telkinin etkisinden olabilir ya da 3-5 günlük olumlama nın etkisi ,sabahları acıkttığımı hissediyorum.
şaşırtıcı bir yanıda var her gören zayıflamışsın diyor.ki tartı ile görünür çok bi kilo kaybım yok

.
.

MarEspEraNZa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla