Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2011, 08:32 PM   #12 (permalink)
eski
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough
Standart Cevap: yeni forumumuzda nasıl resim eklenir dersleri :)

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Eski aynı dertten bende muzdaribim..Kişisel gelişimden farklı konuları içeren bir foruma bende üye oldum paylaşımları okuyabilmek ve paylaşım yapabilmek için ama daha ilk günden bende afalladım yukarda yazdıklarının aynıları benim içinde ve üye olduğum forum içinde geçerli valla buaranın kıymetini daha iyi anladımÇok da bilgi almak istediğim konu vardı ama malesef ne yaptıysam olmadı yazdığım konudada bir türlü imla hatasıda göremedim çaresiz kapattım elbette Türkçemizin kurallarına dikkat etmeliyiz yazdıklarımız seviyeli olmalı ama bu kadarıda fazla dedim amacım o forumu asla kötülemek değil ama keşke insanlara biraz daha tolerans gösterseler...Eskicim aynı sıkıntılardan bahsetmişiz sanırım aynı foruma girdik ikimizdeneyse tekrar hayatımdeğişti forum ailesine ve herkese sevgiler dilerim
yok benimki bir dua sitesi.. ya da dua sitesi adı altında başka bir site.. zira büyü? de var psikinezi çeşitleri de.. imla konusunda başka birine yazdıklarını görüp çok dikkatli yazdım neyseki ama soruma cevap alamamak beni çıldırttı.. hadi görmeseler neyse.. yeri burası değil diyip siliyorlar cevaplar azarlama şeklinde.. elimden geldiğince kibar bi şekilde sordum olmadı.. az önce modlardan birinin sayfasına mesaj bıraktım beni silin diye böyle de alınganım hehe =) astral seyahatle ilgili konu açmışlar bildiklerimi yazdım neymiş sadece soru yazılabilirmiş bildiklerimi yazacaksam konu açacakmışım?? ne anladım ben o işten.. kusuruma bakmayın sinirliyim biraz. kötülemek için yazmıyorum ben de öyle olsa sitenin ismini verirdim. dediğin gibi iyiki burası var. sahi ben sizi çok özledim :))

az önce farkettim kişisel gelişimden farklı bi site demişsin evet aynı yer olabilir :))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla