Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-05-2011, 01:54 PM   #72 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

merhabalar canlar..

sevgili Zerynthia sorularınızı yanıtlamış arkadaşlar..

herkes isimlere dair bir şeyler sorduğu için maalesef yetişmem mümkün değil, bunun için ilk başta yer alan ve şimdide aşağıda vereceğim eklentiyi yaptırdım..

bu eklenti kısaca da olsa genel analizinize bakabilmeniz için..

detaylı analiz çalışması yaparken 4 başlığı ele alıyoruz,
1. isimlerin sayısal değerleri
2. anlamları
3. enerjisel avantaj ve dezavantajları
4. doğum tarihinizi ile isminizin uyumu

yanı sıra hangi yıllarınız şanslı ve hangi yıllarda dikkat etmelisiniz gibi farklı bilgileri de isim analizi dosyanıza ekliyorum..

ancak bu çalışma ücretlidir..

ilave olarak söylebileceğim;

h, ü, ö, r gibi harfler kullaıcısını zorlar

gül, han, nur, türk, oğlu, zade, gil..

gibi takıların yer aldığı adlar ve soyadlar da benzer şekilde zorlayıcı enerjiyi kendilerine çektiğinden dengelenmesi gerekir..

deniz, derya gibi unisex isimler ile
fatma, ayşe, mehmet, hüseyin gibi sembolik isimleri de çocuklarınıza vermenizi tavsiye etmiyorum illa olsun diyorsanız da bu isimlerin enerjisini dengeleyecek ikinci bir isim gereklidir..

hepinize sevgiler..

Kuantum İsim Analizi auf Facebook | Facebook