Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-05-2011, 01:14 PM   #8 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Melek Meditasyonları

BAŞMELEK RAFAEL İLE İYİLEŞME MEDİTASYONU

Hazırlık için Tanrı’ya dua edin ki tedavi için sizin şifaya mümkün olan en fazla açılımınızı sağlasın ve sizi bu işlem sırasında destekleyerek beraber çalışsın. Rahat bir yere oturun. Topraklanın. Egonuza sol omuzunuza geçip oturmasını söyleyin. Sadece bir izleyici olabileceğini belirtin. Yaratıcıdan beyaz ışığı göndermesini isteyin. Başmelek Rafael’i çağırın (Zihinsel ya da sesli olarak). “Başmelek Rafael; şimdi bana gel ve benim iyileşmemde bana yol göster” deyin. İsterseniz Üst benliğinizi, ruhsal rehberlerinizi ve kişisel meleklerinizi de davet edebilirsiniz. Onların isimlerini bilmeniz gerekli değildir, sadece davet edin. Zihin gözünüzde Rafael’i başınızın üzerinde kollarını açmış bir şekilde duruyor olarak canlandırın. Yeşil ışık formundaki iyileşme enerjisini ellerinden taç çakranıza, oradan da tüm vücudunuza akarken görün. Rahatlamaya ve enerjiyi hissetmeye çalışın. Önceleri hissedemiyebilirsiniz, birkaç kez tekrarlayınca olabilir, gittikçe enerjiyi tanırsınız. Çoğu kişi enerjiyi ılık ve gıdıklayıcı bulur. Bazıları yumuşak bir sevgi fırtınasını vücudunda esiyor gibi hisseder. Ne hissederseniz o sizin için doğrudur. İlk seferinde bu enerjinin içinizde bir süre akmasına izin verin. Sizi Başmelek Rafael’in şifalandırıcı enerjisine açsın. Tedaviyi kabul etmeniz için tüm seviyelerde sizi hazırlasın. Bu önemli adım birkaç dakika olabilir. Sonra diğer adıma geçersiniz. Şimdi dikkatinizi vücudunuzun şifalanacak kısımlarına verin. Rafael’in elini bu bölgelerde resmedin ve yeşil ışığın sizin hasta olan bölgelerinize akmasını hissedin. Bitince Rafael’e teşekkür edin ve sağlık problemine yol açan duygulardan sizi korumasını isteyin. Sizinle çalışanların tümüne teşekkür edin. Dikkatinizi topraklamaya verin. Gözlerinizi açabilirsiniz. Görüntülemede iyi olup olmadığınız önemli değildir. Enerji yine aynı şekilde çalışır. Gerekirse günde bunu birkaç kez çalışın. Rafael’le çalışmaya alıştığınızda onlardan hızlı iyileşme ve rahatlama isteyebilirsiniz. Bu özellikle kronik ağrı gibi durumlarda önerilir.