Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2011, 08:25 PM   #13 (permalink)
bussraster
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about
Standart Cevap: parlayan bir yaşamdan kelamlar-dökülen incilerimm

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok üzüldüm bu büyü işine, eşinde bir değişiklik gözlemlemişmiydin son zamanlarda?? Ama sana naçizane tavsiyem çok korkma başına kötü şeyler geleceğinden çekinme ki korkularınla etkisi daha da kuvvetlenmesin ve eğer yapabiliyosan 41 yasin okumanı tavsiye ederim ya da bir başkasından dile senin için okusun Yasin kuran'ın kalbidir ve her türlü kötülüğü kovar Allah'a sığın o seni sarar sarmalar korur içten korunma dualarını geri çevirmez yüreğini ferah tut tamam mı?

evet değişikti, böyle sinirli agresif falan, fakat ben yaz sezonu yeni açıldı işler çok yoğun diye düşünüyordum.
gerçi gerçekten de öyle olabilir en azından etkisi vardır ama ben büyüye de çok inanırım. iyi niyetli yapılmış olsaydı eşimle bal kaymak gibi olmamız gerekiyordu. ortada o kadar sağlıklı bir ilişki yok.
onunla iletişim kurmakta zorlanmam 2 3 ay öncesinden başlamıştı.
yasin bir de felak nas okumyı düşünüoyorum.
yarın öbür gün çıkar işin gerçeği bakalım.

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla