Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2011, 12:34 AM   #184 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

bazen zamanı yakalıyamıyorum sanki halbuki ne çok yoruluyorum ne çok sey yaptım gibi, aslında pekde bişeyler yapmadım eeeee ama gün bitmek üzere filan derken zamnların günün dünün yarının arasına sıkısmış buluyorum kendimi............ ve böyle bir hafta sonu geçirdim yine...
telkinleri düzenli dinleyemiyorum çünkü düzenli bir hayat sürmüyorum.. bunun etkisinin olduğunu biliyorum... her nedense telkinleri düzenli dinlediğim bir kaç hafta hayattan istediğimden bile cok verim alıyorum... dinleyemediğimde ise sonuç üstte yazdıklarım gibi oluyor...
her neyse yatıp dinlenmem gerek artık ama yazmakda dinlendirdi beni.. sana KOCAMAN İYİKİ VARSIN GÜNLÜĞÜM DEMEK İSTİYORUM...,
günlük notu: bu hafta sonu bi dostumla yasadığm bi gerilim bize birbirimizi ne çok sevdiğimizi hatırmamamızı sağladı.. tanrım sana sükürler olsun ki dostlarım var... ve sükürler olsun ki onları çok seviyorum.... !!!!!!!!!!!!!!!!!
hoşçakal bay günlük.....
ha birde meleğimvar!onu zaten seviyorum.. oh oh seviyorum işte..

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla