Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-05-2011, 11:47 PM   #23 (permalink)
Ansari

Ansari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ansari is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çokk iLgincc !! ( Psi-Pet )

Alıntı:
NaturaLLowe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok HakLsın Sadece Bu Psi Pet Enerjiyi ŞekiLLendirmedir.Yok İşde Hayvanınızın Gözünden Çevreyi GörebiLiyomuşsunuzz,O Sizi DüşmanLarınızdan Korur Gibi SöyLntiLer Var ßu Hiç AkıLLıca ßirşey Mi?=)
Eğer telekineziye inanıp cisimleri oynatacağını düşünüyor isen bu varlığın olacağını hayli hayli düşünmen gerekir.Yada Düşünce gücüyle hayatını şekillendireceğine inanıyorsan,düşünce gücünün bu kadar güçlü olduğunu düşünüyorsan psi petinde gerçek bir varlık olacağını düşünmen gerekir.Vede psiball ile cisimleri oynatanlar oluyor tıpkı telekinezi gibi.Psi pette psiball ın şekillenmiş boyutudur istediğin adama negatif enerji yollar istediğin cismi oynatmanda sana enerji verir vede kötü olduğun zamanlarda teselli göreceğin bir dostun olabilir.Ben bir psi pet oluşturdum bana çok yararı oldu.Bir kurt tıpkı husky gibi gözlerinin rengi birbirinden farklı.Rengide Siyah bir patiside beyazımsı rengi andırıyor.Eğer bu peti kullandınmı dersen negatif enerji yükleyip pek çok şeyde kullandım.Kullandığım adamlarında ya bir yerleri kırıldı yada bir yakınları hastanelik oldu :).Bu arada mucizelerede inanmıyorsan gülmemek elde değil.
Ansari isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla