Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-05-2011, 05:16 PM   #16 (permalink)
nlg
Teğmen

nlg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,794
137 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nlg is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ihtiyaç duyduklarım

[COLOR="Blue"]canım berilce cok haklısın hayatta öyle şeyler yaşıyoruz ki ben artık bunlara tesadüf demiyorum işaret diyorum cünki bize cok güzel ve net olarak geliyor benim kızımı buldugum gün buldugum diyorum cünki sahibi onu o gün sokaga terk etmiş bunu da paylaşmak istemiştim fakat yazım uzun olur okuyanlar sıkılır diye düşündüm işte senin yazın yine bir işaret kızımı eski sahibi semt pazarına götürmüş ve birileri cocuklar bulur diye bırakmış canım benım üç saat orada beklemiş dükkanın önünde ayrılmamış sonra evde tekrar ne oldu gideyim bakayım duruyorsa alırım demış dönüşte evet benimle karşılaşmaları ve benim bunlar neden bu kadar asıkyüzlü diye içimden geçirmem sebeb kızım o gün cok kötü bir gün geçirmiş oysa sebebine gelince ona mama alamıcak durumda olmalarıydı ve kızım sadece tavukla beslenen bir kız ve size şünu söyleyim burası cok enteresan bizim evdede tavuktan bol hiç birşey yoktu baba 50 kadar tavuk besliyor oğlum pılasıyer olarak büyük bir tavuk fırmasın da calışıyor yanı istemediği kadar mama var kızıma hala anlatırım ona seni nasıl buldum kızım diye can kulağıyla dinle ve şımarır allaha şükürler olsun ki bana bu sevgiyi yaşattıgı için hayattımızda hıç bir şey tesadüf degil sadece görebilmeyi secelim