Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2011, 10:14 AM   #4 (permalink)
salvameaa
Teğmen

salvameaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 214
134 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
salvameaa will become famous soon enoughsalvameaa will become famous soon enough
Standart Cevap: Huzursuzluk,mutsuzluk,iç sıkıntısı ...

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen arkadaşım bende sanaa katılıyorum lakin burda başka bi arkadaşada aynı yorumu yazmıştım bu durum tamamen değişime karşı çıkan bilinçaltımızın bize oynadığı bir oyun sen ısrarla dinlemeye devam et ben öyle yapıyorum çünkü ama bende mesela sabahları mutsuz kalkıyorum genelde offff bi iç sıkıntısı kolumu kaldıracak halim olmuyoama düşünsene senelerdir bilinçaltımız nelerle beslendi kim bilir şimdi birden değişik şeyler almaya zorluyoruz onu o da bizi korumaya çalışıyor bıkkınlık verip vazzgeçirmeye çalışıyor çünkü Murphy'de aynı şeyi söylüyor bilinçaltımız bizi korumaya programlı ona değişik bir telkin yolladıkmı bunu tehdit sayıyor şimdiye kadar iyi kötü ayırt etmeden bazı şeyler kemikleşti zihnimizde ve değişmeye çalışınca böyle karışıklıklar oluyor bence pes etmek yok bu yeni halimiz tıpkı eski halimiz nasıl kazındıysa öyle kazınacak ve sonunda güzeel değişimler olacak sevgiler

Aynen benim durumum da o şekilde arkadaşım,sabahları mutsuz uyanıyorum çok fena içim sıkılıyor hatta kendime güvensizliğim daha çok arttı gibi hissediyorum.Vazgeçmeyeceğim dinlemeye devam ediyorum bugün daha iyi gibiyim ama arada çok fena geliyorlar Pes etmeyelim devam edelim güvensizlik de uçsun gitsin inşallah.Teşekkür ederim değerli yorumun için arkadaşım,mutlu kal,sevgiler.