Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2011, 08:54 AM   #3 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Arrow Cevap: Mayıs Ayı: Hediyeli Eğitim: ZEN Reiki

merhabalar sevgili herşeyim çocuklarım..

çoğumuz gündüz yoğun olduğumuz için akşam ve gece saatlerini tercih ediyoruz..

bu nedenle ben alışkınım

izlenecek olan yol belli olduğu için ön talimat çizelgesini kesin kaydını yaptıranlara yolluyorum..

orada her şey madde madde yazıyor..
anlamadığın bir şey olursa onun üzerinden sorabilirsin..

insiyasyon en basit tarifi ile;bir varoluş durumundan diğerine geçiştir.

İnsiyasyon bir usta tarafından öğrencisine verilir ve özel ritüeller içerir.

Bu kelimenin kültürümüzdeki en yakın anlamı Anadolu!da kullanılan “el vermek” deyimidir..

İnsiyasyon bir eğitim değildir. Aynı zaman da kişinin içinde yaptığı yolculuktur.

İnsiyasyon başka bir tanıma göre de ruhsal bir tesirin bir kişiden diğerine aktarımıdır.

bu eğitime ait insiyasyon ortalama yarım saat sürmektedir..

vereceğim randevu saatine mutlaka sadık kalınması gerekir..

çünkü bir kişiye verdiğim saatin öncesi ve sonrası da doludur..

siz evinizde yada müsait olduğunuz yerde iken ben de kendi mekanımda eş zamanlı olarak çalışma yapmaya başlarım..

eğitim tarihi olarak 5-6-7 Mayıs diyorum çünkü herkese aynı gün insiyasyon yapmam mümkün olmuyor akşam saatlerinin kısıtlılığı nedeni ile..

bir kişi sadece bir gün yarım saat bu eğitime zaman ayıracaktır..
örneğin: randevu saatin: gece 12:00-12:30 arası ise daha önceden yolladığım talimatları sakin bir şekilde bu yarım saat içerisinde uygulayacaksın bu kadar..

İnsiyasyonda sizlerden çok bana iş düşüyor
asıl sizlerin yapacakları insiyeden sonra başlar..

düzenli bir şekilde kitapçıktaki uygulamalara yaşamınızda yer vermeniz gerekir..

daima hatırlayın: kullanılmayan bilgi sadece külfettir..
taşı delen suyun gücü değil.. damlaların sürekliliğidir..

diğer tüm bilgiler kitapçık olarak adresine gönderilecektir..

kitapçık herkesin faydalanabilmesi için gayet net ve açık dil ile adım adım yazılmıştır..

bu nedenle reiki bilmeyenler daha önce bu çalışmaları yapmamış olanlar da kolaylıkla katılabilir..

geçtiğimiz eğitimlerde bu konuda çok talep geldiği için özellikle enerji çalışmasına daha önce katılmamış olanlara da yararlı olabilmesi için böyle bu eğitimi tercih ettim..

hepimize şifa olsun..

sevgiyle..