Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-04-2011, 01:01 AM   #4 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Çekirdek İnancı Biz Neden Bulamıyoruz_?

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar ben yazdıklarınızın çoğuna katılıyorum bende çok savaştım bu çekirdek inanç konusu ile ve açıkcası şuan o seanslara katılacak ne param nede zamanım var, bende diyordum eskiden ben ve benim gibi katılamayanlar hayatlarını hiç mi değiştiremeyecekler ozaman? Yada başarı hikayelerini okudukça imrenirdim onlara bende dedimki madem böyle bir çalışmaya katılma imkanım yok bende tüm negatif inançlarımı kağıda döktüm özellikle beni hedef ve isteklerimden alı koyanları ve onları olumluları ile dönüştürdüm büyük oranda işe yaradı, uzmanların bizlerden tek farkı hipnoterapi yada benzer bazı tekniklerle bizim bilinçaltının çok derinlerine ittiğimiz unutmaya çalıştığımız bilgileri gün yüzüne çıkaracak eğitimler almış olmalarıdır ancak bilinçaltını çalıştırmaya yönelik kitaplar okuduysanız bunu bilinçaltımıza sorular sorrarak bilmeyi isteryerek yada hatırlamayı seçeerek bizlerde başarabiliriz ancak daha zahmetli olabilceceğinden pes etme oranımız yüksek oluyor uzmanların bu tekniği açıklamama sebebide çok açık bu onların işi hayatlarını burdan kazanıyor bu insanlar elbette açıklamayacak bazı şeyleri gizli tutacaklarki bizler seminerlere ve çalışmalara katılabilelim ama ben günlüğümdede yazdım bugün madem şuan katılamıyorum (ama günün birinde mutlaka isterim) böyle çalışmalara bende kendimce bi yöntem buldum elimden geldiğince arınmaya ve temizlenmye çalışıyorum negatfilerden isterseniz bi göz atın, kişisel gelişim beklemez hepimiz daha iyi bir yöntem bulana kadar elimizdekileri en iyi hayrımıza kullanmak zorundayız ki bu bizim iyiliğimizedir sevgiler :)))))))))

ve herkes kendine uygun yöntemi kendi yaratacaktır..

bu ne güzel yorumm..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla