Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2011, 02:57 PM   #7 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Çocukluk anılarımız ve bizde bıraktıkları izler...

Alıntı:
gülücan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar sizlerle paylaşmış olduğum bu anım sayesinde eğitimcilerede ne kadar büyük iş düşüyo bir kez daha görmüş olduk.keşke ilkokul öğretmenimi daha güzel anılarımda yaşatabilseydim.ne yazıkki çoğunluğu üzücü anılar.tabi benim aileminde etkisi az değil bunda.sınıfımızdaki ekonomik durumu iyi olan ve tabi çocuklarıyla daha ilgili olan ailelerin çocuklarını el üstünde tutardı öğretmenimiz.halbuki her çocuk sosyoekonomik düzeyine bakılmaksızın eşit derecede sevgiyi ve ilgiyi hak eder.burada eğitimci arkadaşlar varsa muhakkak dikkat ediyorlardır ama neolur azami ölçüde olsun dikkatiniz..sevgiyle kalınn..
Malesef eğitimcilerimize gereken önem verilmiyor. Kanada, İsveç gibi Ülkelerde eğitimcilerin ücretleri yüksektir. Eğitimcilere büyük önem veriliyor oralarda, malesef belli okullar dışında kaliteli eğitim almak ta zor ve maddi imkanlar ön planda, okullarda kaliteli eğitim verilmediği için, insanlar çocuklarını Dershanelere gönderiyor. Bu arada eğitimcinin psikolojiside iyi olmalı ki, onunla direkt ilişkili olan öğrencinin de psikolojisi de iyi olsun...Dört dörtlük eğitimciler de var elbette, bence bu çok katmanlı bir şey...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla