Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-04-2011, 12:27 PM   #163 (permalink)
nevresim
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

sıcağı sıcağına şunuda sormak istiyorum balkan72:)ilk utandığım anı bilemedim ama çok küçükken utandığım bi iki an üzerinde yapabildim ancak,dün yatmadan önce denedim,ilk olanı akla getirmek mi esas,daha mı zorlamalıyım?bi de sadece küçükken değil,ilerleyen yaşlarımda da kötü duruma düştüğüm, kendimi çok kötü hissettiğim zamanlar oldu,bunlar çok üzüyo beni,misal bi kaç sene önce bi ortamda oturmuşuz eniştem bana bi soru sordu,daha önceden tanıyoduk ama uzaktan diyeyim,daha yeni evliler ailemize yeni giriyo gibi,ailecek oturmuşuz,bayanlar mutfakta erkekler in yanındayım,erkekler dediğiimde babam kuzenim eniştem vs,eniştem daha bana bi sordu,ben kıpkırmızı kesildim o neye uğradığını şaşırdı,bana bakmamaya çalışıyolar filan,bu o kadar kötü bi durum ki şu an aklıma gelince utanıyorum,o anı hiç yaşamasaydım orda oturmasaydım özgüvenim gelmeden diyorum,r gibi bişi,bunuda tavsiye etmiyorum o yüzden kimseye,ufaktan başlanılsın bence,ben bi daha o anı nası unuturum bilmiyorum,belki unuttular bunu bile çünkü 2006 senesiydi,ama ben unutumayıroum,unutulacak gibi de değil bence,bu anlarıda unutmak istiyorum sözün kısası:)
yine daldan dala atladım galiba,napim bende içimi burdan döküyorum işte,görüşmek üzere:)