Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2011, 12:18 PM   #8 (permalink)
elisya
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough
Standart Cevap: Reikide uyumlanma nasıl olur??

Artık Reiki 1 seviyesini hem uzaktan hemde yakından almış bulunmaktayım.. :))
ikisi aradında değişen bişi var mı ?... aslında yok.. Yani herşey hocaya ve alan kişinin çalışmasına bağlı olduğunu anladım.
Ben ilk uzaktan uyumlandım ve çok yoğun enerjiler hissederek uyumumu aldım ve hergün arınmamı yapıp reiki egzersizlerimi yaptım. Ozamanlar aklımdan reiki geçse ellerimden enerji akardı.
Sonra yakından uyumlanmak aklıma takılınca teretüddlerim oldu. Neyseki karşıma çok yakın tadığımın bir ablamın vasıtasıyla tekrar yakından uyumlandım. Yakından uyumlanmak çok güzeldi o ambiyans, enerji, çok güzel. Ama ilki kadar yoğun bir enerji hissetmedim. Belkide zaten çakralarımın enerjiye açılmış olmasından kaynaklanabilir.
Tek dejavantaşı herşeye yeniden başlıyorsunuz. Yaptığınız arınma ve zaman boşa gidiyor.
bir gün öncesinde şakır şakır akan Reikim , tekrar yakından uyumlanınca başa döndü ve normal bir şekilde ilk kez uyumlanmış gibi akmaya başladı. Hatta ilk gün alışıncaya kadar reiki gelmedi bile ellerime. Gene baştan arınma süreçlerine başladım.
Yani eğer Reiki 1 iseniz uzaktan Reiki aldıysanız ve enerjiniz normal bir şekilde akıyor ise yakından uyumlanmaya gerek yokmuş. :))
Tecrübeyle sabittir. .. :))