Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2011, 01:50 AM   #36 (permalink)
ipekibrisim
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: Topluluk Karşısında Konuşma Telkini Su Sesleri Versiyonu

bir deneyimimi paylaşmak istedim:
5 yaşında bir oglum var, ilk konuşmaya başlaması geç olduğu gibi halen konuşmayı tam olarak sökmüş sayılmazdı. kekeme sayılmasa da konuşurken çok takılıyordu. bir kelimeyi 5-6 kez tekrarladığı oluyordu cümle içinde. oglumu sabırla dinlemeye çalışıyordum tabiki ama içim içimi yiyordu. sonradan aklıma geldi "topluluk önünde konuşma" telkini... bir haftadır "kendine güven" telkini ile birlikte dinletiyorum ogluma ve çok belirgin ilerleme kaydettiğini görüyorum. artık o takılmalar yok. konuşurken gayet kendinden emin ve rahat. kendini sıkmıyor. hiçbir kelimeyi tekrarlamıyor. hatta konuşmaya bir başladı mı susamıyor çocukcağız

bu telkin mp3leri hazırlayıp hem de ücretsiz olarak hizmetimize sunanlara tekrar ve tekrar teşekkürler... iyi ki varsınız.....