Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2011, 09:59 PM   #6 (permalink)
_roxie_
Üsteğmen

Tesekkür: 149
281 Mesajinıza toplam 836 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
_roxie_ will become famous soon enough_roxie_ will become famous soon enough
Standart Cevap: Yaşamak ve çabalamak artık beni çok sıkıyor..

ben de bir süredir senin hissettiklerini hissediyordum, bu çekim yasasını, amaçlarını ve işleyiş biçimi yanlış algılayışımızdan kaynaklanıyor, ben bundan 2 sene önce çekim yasasını muhteşem bir şekilde işlettim 1 istediysem evren 10 verdi sagolsun =) hiç de gerçekleşmesini beklemediğim bir zamanda verdi üstelik bana bunların hepsini, çünkü "hadi olsun artık, o kadar uğraşıyorum,fazlasıyla istiyorum, neden olmuyor" diye düşünmek kaygı yaratıyor. Ve kaygı beklentilerin büyüklüğü ile birleşince çekim yasasının bileşenlerinden oldukça uzağa düşüyoruz aslında. Hayatını merkeze koymaktan vazgeç, "neden hayatımda şu hala şöyle, bu hala kötü gidiyor, neden hala yeni bir ilişkiye başlayamadım, her gün olumlama yapıyorum ama aşkı, bolluğu kendime çekemiyorum bir türlü, istediğim terfiyi bir türlü alamadım" bunlar tehlikeli düşünceler... Bunlar yıpratıcı gene bizden bizim enerjimizden yiyen şeyler... günlüğüme de yazmıştım bunları diye hatırlıyorum, bir göz atman senin için de faydalı olabilir... erkek arkadaşımdan ayrıldıktan hemen sonra benim kafamdan geçen şuydu " ben bu ilişkiyi hayatıma çekim yasası sayesinde çektim, şimdi bu ilişki bitti, hemen bir yenisi gene olumlamalarla kendime çekip, aynı mutluluğu yeniden yakalamalıyım." böylece hem dünyaya hem de kendime ayrılığımın dünyanın sonu olmadığını kanıtlayacaktım! ne oldu? ilk başlarda eski sevgilisini unutamayan ve ya başkasına aşık olan adamları hayatıma çektim, ya da benim sadece arkadaş olarak isteyeceğim insanlar karşıma çıktı, bunlardan yorulup buna bir nokta koyayım dedim. Nokta koyduktan sonra kendimi yalnız hissettim (arkadaşlar abartmıyorum övünmüyorum da inanın 2,5 3 ay içerisinde 10 tane farklı erkek bir şekilde hayatıma girdi) bu sefer eski ilişkimi didiklemeye başladım sürekli olarak (ve farkında değilmişim ama hayat enerjimi eski erkek arkadaşıma akıtıyormuşum) onun hayatı şu an belki de daha önce hiç olmadığı kadar yolunda, ben gün geçtikte kendimi daha da yorgun ve bitmiş ve çabalamanın senin de dediğin gibi boşa ya da doluya pedal çevirmek olduğuna inanmış hale geldim.

bu yüzden sana tavsiyem

1) farkında olmadan hayat enerjini akıttığın biri olup olmadığını düşün, meditasyon yapmakta uzmansın anladığım kadarıyla o kişiyle bağlantı kurup artık ona veda et, aranızdaki enerji akışını kes

2) amaçlarına değil sadece ana ve mutluluğuna odaklan
_roxie_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla