Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-03-2011, 04:31 PM   #3 (permalink)
arca
Yüzbaşı

Tesekkür: 28,333
833 Mesajinıza toplam 3,182 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
arca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to beholdarca is a splendid one to behold
Standart Cevap: Yaşamak ve çabalamak artık beni çok sıkıyor..

Evet sanırım birçoğumuz senin bu yaşadığın hisleri yaşamışızdır, yaşıyoruzdur. Ben bunun evrenle birlikte değişen bilincimizin bu değişime ve gelişime gösterdiği dirence bağlıyorum. Kendimizi bulmaya çabalarken geçtiğimiz yolların biraz zorlayıcı olduğunu düşünüyorum. Akışa bıraksan aslında hiçte sıkıcı olmadığını hatta eğlenceli bile olduğunu görebilrsin. Biraz doğayla ve insanlarla iç içe zaman geçirirsen daha çabuk kendine geleceğini düşünüyorum.

Yürüdüğün bu yol boyunca değişip gelişmek için kendine yöntemler geliştirdin. Sende varolan enerji yeteneklerini artımak için şimdi daha da çok çabalıyorsun. Buda seni yoruyor. Yorul biraz bişey olmaz. Amacın ve sonucun güzelliği karşısında bu yorgunluk ilaç gibidir. Sen farketmesende boşa kürek salladığını düşünsende artık çok farkındasın. Geriye dönemezsin, duramazsın. Sen kendini iyileştirecek şekilde tasarlandın. Bunu durduramazsın. Bunun için sadece şükret güzel insan.......
arca isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla