Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-03-2011, 12:48 PM   #24 (permalink)
yaseminist
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: Kendimi seviyorum çünküü..

Ben kendimi seviyorum çünkü....

* Hayata entellektüel bir perspektiften bakıyorum.

* Çok dikkatliyim, konsantrasyonum güçlü, hafızam kuvvetli bu sayede birçok şeyi aynı anda hatırlayabiliyorum ve bu da, hayatımı çok kolaylaştırıyor.

* İnsanlarla paylaşmayı çok seviyorum, her ay yardıma muhtaç olan insanlar için bütçemde ayırdığım belirli bir miktar var ve her ay bunu daha da arttırmaya çalışıyorum, bağış yapmayı (para, giymediğim kıyafetler, vs.) çok seviyorum.

* Bu özelliği oğluma da kazandırdım, bugün en sevdiği oyuncaklarından birini yardıma muhtaç çocuklara bağışladı ve beni çok mutlu etti.

* Azimliyim, kolay kolay pes etmem..

* Zorlukların üstesinden gelmek için kendimi motive edebiliyorum.

* Çeşitli dergilerde yayınlanan makalelerim var, bir yazarlık yarışmasında ikinci olmuştum, yazı yazma konusunda yetenekliyim, yazar olabilecek kapasiteye sahibim..

* Kitap okumayı çok seviyorum, bir kitaba başladığımda hemen bitirebiliyorum.

* Planlar yapıyorum ve planlarımı kolaylıkla uygulayabiliyorum.

* Verdiğim sözü tutarım, işlerimi söz verdiğim saatte teslim ederim, bu açıdan kimseyi mağdur etmem..

* Üstlendiğim bir iş için elimden gelenin en iyisini yaparım..

yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla