Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-03-2011, 09:03 PM   #10 (permalink)
ipekibrisim
Üsteğmen

ipekibrisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 334
154 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really niceipekibrisim is just really nice
Standart Cevap: Zafer yolcusu'nun günlüğü:)

Alıntı:
Zafer yolcusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim ;) Ben yolculuğa zorlukların üzrine giderek kazanmak isteyenlerdenim.Çünkü her zorluğun altında büyük bir hediye, bir kolaylık var.Zorlu bir yolculuk geçtikten sonra deniz havası süper gelir.Yanında da çayy
evet ben de zorluklarla mücadele ettikten sonrasında hayattan zevk alanlardanım. şimdi ise kuantum düşünce analistleri diyorlarki 'güzel olanın elde edilmesi için zoru başarmak' aslında bilinçaltına empoze edilmiş bir kalıptır. güzel olan zordur dolayısıyla kolay olan güzel degildir düşüncesini doğuruyor ve dolayısıyla hayattan zevk almak için güzellikleri yaşamak için zorlanmaya yönlendiriyor. aslında zor zannettigimiz herşey kolaydır diyorlar..
bunun gibi bişeyler işte.. bilemiyorum ben de kuantumcular böyle diyolar...
ama çay gibisi yok. kolay ve basit oldugu halde en güzel içecek çay çay çaaayy.....