Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2011, 10:05 PM   #660 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

surec deılmış bu olay....ismi yok bışeyın hayatımda artık...sadece uzuluorum ole..kırıklıklar o kadar buyuyo ki içimde..artık ınsanlardan gordugum bışey şaşırtmıo benı.sanırım manevıyatımı da yıtırmeye mı başladım ne:) aylar suren uzuntulerım ıkı gun suruo artık yemek ıcmek yok oluo aklımda.elelrım tıtrıo kalbım 9 luk depremleri ---japonyadan alıntı---goruo..ole sarsılıo bedenım uzuntuden.ama gecıo....kımseye ole cok fazla mınnet duymuorum..bagırıorum...artık ınsanlara.aman şu kırıldı bu kırıldı umrumda deıl eskısı gıbı.suratımı da asıorum...noluo allahım bana?nerde eskı ben..manevıyatım mı gıdıo..nolur benı ondan ayırma...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla