Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2011, 09:58 PM   #658 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

naısl ağlamayacak..yada ağlıycak ağlıycak tamam olay bu işte ağladım bitti dıyıp işte hayatıma kaldığım yerden onsuz busuz şusuz ynıdne başlayıorum dıcek?hangı babayıgıt yapacak bunu bee?nasıl yapacak yada? ılgınc ya...şu an resmen aklıma gelenelrı paylaşıorum belkı ne sacmalıo bu kzı dıyebılırsınız ama.ınanın bana ne duşunup ne yapıcagımı bende bılmıyorum ışın aslı..ıcımdekı boşluk yıllardır dolmuyor.ama ben de doldurmak ıcın bışı yapmıorum.cunku o boşluk nerden kaynaklı onu bıle bılmıorum ınanın bana.ılgınc bı hısıyat var aklımı beynımı kalbımı kemıren ama ne oldunu bılmıyorum.hırsım sayesınd ebaşarılı oluorum ama bazen kalbım belkıde engellıo bu boşluğu bulmayı.benı başka hedeflere yonlendırıo cunku..cumlelerım bılee bı ordan bı buraya atlıo.dıorum kı ya kızım gıt ışıne mılletın ne sorunlaır var...sorun deıl halbukı olay....hıs ve duygular....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla