Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-03-2011, 09:46 PM   #653 (permalink)
the desert
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

saclarım dalgalanıodu arabanın acık camında...ruzgar surukluodu adeta sac dıplerimi sola doğru...ama ıcerdekı sıcaklığa karşı da cok ıyı gelıodu hani....souk souk ruzagr..soraa bırdenn yaptığım frenle ırkıldım...radyoda calan şarkının ınıltısıyle kendıme geldım aynı zamanda...nolmuştu....tanımıodum bu sokakları..offf yıne dalıp farklı bı sokağa gırmıştım...heryer yabancıydı sankı..aynı şehırde boyle farklılık olabılırmıydı ınsanlar arasında?ıkı uc şehır gıbıydı ıkı ayrı sokak.neysee durdum olee bakakaldım.nerden gıtmelıydım?nerden gıtmelıydım?bu şu son bı kaç yıldır kendıme sorduğum soruydu aslında...nerden gıtmelıydım?bu soruyu sordukça durmadan hep kaboldum.yooo hayırr..artık sormıycaktım ...durdum...dınlendım...nefes aldım...sora koyuldum yola...orta hızda...acık camı kapattım yetmışti o kadar hava...artık kendıne gelme vaktıydı..toparlanma ...kendıne gelme vakti...
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla