Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 03:25 PM   #4 (permalink)
selinarosa
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Tüm Tanıdıklarınızın Gerçek Aura Renklerini Anlayın

Sevgili shamanic
Öncelikle yazdığın nezaket dolu yazı için çok teşekkürler. Seve seve yardım etmek isterim. Öncelikle lütfen verilen renklerden hepsini okuyarak bana kendine en çok uyanı bildir. Olumsuzluklar seni itmesin, çünkü her renk harikadır sadece yaşamın zorluğundan, çekilen sıkıntılardan dengeleri bozulduğu zaman o olumsuzlukları gösterirler. Demek istediğim bir renk hiç olumsuzluk yansıtmayabilir, aynı ana rengi paylaşan bir varlık ise pek çok olumsuzluk yansıtabilir. Örneğin benim annem fiziksel bir bronzdur. Biraz ürkek bir kadındır, çok fobisi vardır ve kendi kendine yaptığı işkence ile aşırı derecede böbrek ve bağırsak problemleri çekti. Bugün tüm bunları çok büyük boyutta aştık. Ayrıca dediği herşeyi hatırlayamadığı için yalancı konumuna sık sık düşer. Politik davrandığı için, aslen kesinlik göstermesi gereken insanlar ona zarar verir. Tüm bu olumsuzluklarına karşın işini ciddiyetle yapar, güvenilirdir ve çok önlemcidir. Aynı rengi onunla paylaşan eski bir tanıdığı vardı. Fakat ondan o kadar farklıydı ki, insan gözüyle görmeden aynı ana rengi paylaştıklarını neredeyse anlayamazdı. Onun olumsuzlukları ve olumlulukları bambaşkaydı. Çünkü aura katmanları toplam 3 boyuttur. Fiziksel-zihinsel ve ruhsal. Bu boyutlar PEK ÇOK ayrı dala ayrılır. Bu da herkesin bir kar tanesi gibi bambaşka oluş sebebidir. Çoğu insan fiziksel ve zihinsel yönünü daha ön planda kullanır. Burada bahsedilenin ruhsal-ana frekansın renk dışavurumu olduğunu unutmayarak bana en çok kendine yakın hissettiğin bir-iki rengi söyleyebilirsen çok rahatlıkla devam ederiz. Yazdıklarından bir başlangıç elde ettim bile. Aynı dersleri öğrenmek üzere bulunan insanlar işte burada bahsedilen ana rengi paylaşırlar. Her biri birbirinden apayrıdır; fakat bu ana renk ile öğrenecekleri aynı olacağı için programları da aynı olacaktır. Söz gelimi, utangaç ya da dışa dönük görünsün, inatçı olmayan bir sarıya rastlamak çok zordur. Çünkü onlar burada egonun bir ürünü olan inadı aşmak için bulunmaktadırlar.
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla