Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 01:07 PM   #4599 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Alıntı:
mustinet1900 Nickli Üyeden Alıntı
slmar arkadaslar
benim bir sorum olacak
aslinda daha dogrusu bu soru atakan abiye
ben almanyadan katiliyorum ve düsündümki böyle kücük bir kategori yada bölüm acsakda mesela almanyada katilan arkadaslarda orda tanissalar ve birbirleriyle baglanti kursalar
türkiyede yasayanlar mesela birbirlerini görebiliyorlar bulusuyorlar belki bizde burda öyle biseyler gelistirebiliriz.
slmlar

merhabalar mustinetcim..

almanya da ya da yakın ülkelerde olan bir çok katılımcı arkadaşımız var..
projen anında hayata geçmeyebilir ama zamanla böyle bir buluşmanın verimli olacağına inanıyorum..

istersen almanca odasında ki sohpet bölümüne yazabilir ya da yine aynı bölümde yeni bir başlık açabilirsin..

sevgiler..