Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 11:27 AM   #15 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KORUMA KALKANI NE ANLAMA GELİR?

biraz geç olmuş ama esmir in sayesinde diğer arkadaşların sorularını gördüm..
yanıtlamadan geçmek istemedim..

önce aslım ın sorusu;

evet aslında çok kolaydır..
bahsettiğimiz ışık ve renk çalışmalarını burada dinlediğiniz telkine yardımcı çalışma olarak düşünebilirsiniz..

aura güçlendirilirken ya da koruma kalkanı oluşturulurken kişinin bireysel çalışmaları önemlidir..
sürekli aura güçlendirme çalışmaları yapsak ama bu arada düzgün beslenmesek sürekli dedikodu yapsak
sigara alkol v.b ürünleri aşırı tüketsek olumsuz düşünsek aurada biriktirdiğimiz enerjiyi emeriz..

bunun bir döngü olduğunundan bahsetmiştik.. içerdekini dışarıya .. dışardaki içeriye yansıtırız..

çalışma her kişinin yaşam ve düşünce tarzına göre çok kısa ya da uzun sürebilir.. ama mutlaka gerçekleşir..

754 ün sorusu ise;

auramız doğal koruma kalkanımızdır..
aura çalışmalarını genel olarak 2 başlıkta toplayabiliriz..

aura güçlendirme çalışmaları..
koruma kalkanı çalışmaları..

koruma kalkanı çalışmalarının da iki hedefi vardır..
aurayı korumak ..
aurayı güçlendirmek..

sevgiler..