Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2011, 09:50 PM   #496 (permalink)
bussraster
Üsteğmen

bussraster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 708
174 Mesajinıza toplam 539 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura aboutbussraster has a spectacular aura about
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
house Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar nette bir video izledim Thoughts become things diye bir seminer veriyolarmış amerikada kişisel gelişim üzerine düşünceleriniz maddeye dönüşür hakkında ordaki adamda diyoki istediğiniz şeyi nereye baksanız görceksiniz aklınıza kazınacak, e şimdi dile ve unut kuralıda var valla benimde kafam karışık bu konuda, bende bütün gün istemsizde olsa hayallerimi izlerken buluyorum kendimi, unut derken sanırım çok üstüne düşersen bi süre sonra aklına şüphe tohumları ekilir bunun için sakıncalı sonra amerikaya yerleşen biarkadaşım var o seminerlerden birine katılmış ve sistemin inanılmaz faydasını gördüğünü 3 hafta içinde istediklerini elde ettiğini anlattı bu konuda kafam çorba oldu benim yahu :))))

işte bu benim için harika bi haberr!!!!! istediğim şeyin gözümün önünden silinmediğini söylemiştimm bayıldım bu habere yaa

gEçMiŞ Ya Da GeLeCeK dİyE bİr ŞeY yOkTur;
SONSUZ BİR 'ŞİMDİ' VARDIR!!
bussraster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla