Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-03-2011, 05:43 PM   #7 (permalink)
güzelolacak

Tesekkür: 22
6 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
güzelolacak is an unknown quantity at this point
Question Cevap: Genel Kullanım Rehberi

herkese merhabalar
bende yeni üyeyim bu harika foruma..Başta Atakan bey olmak üzere tüm emek verenlere sevgilerimi sunmak istiyorum öncelikle
hemen hemen formun tamamına yakınını okudum.ama bir iki şey aklıma takıldı.sorulmuş-cvplanmış ve benm gözümden kaçmışsa özür dilerim:

1-ego güçlendirici ve suçluluk başlangıçta mutlaka birliktemi dinlenmesi gerekiyor??mesela ben ego güçlendiricinin 4 farklı versiyonundan media playerda liste yaptım liste başa dönüp tekrarlıyor.yanlışmı yapmışım,bu listeye mutlaka suçluluğuda mı eklemeliyim??(ego+suçluluk diye belirtmişsiniz zaten ama; ben önce ego iki hafta sonra suçluluk şeklinde algıladım)

2-kulağı rahatsız, duyu kaybı olanlarda (%50 duyu kaybım var her iki kulaktada kulak zarım delik)''Duymak ile algılamak farklıdır beynimiz belli bir db(ses seviyesi) altındaki sesleri bilinçaltına iletir.''

bilgisine istinaden kulağım bu birdb lik sesi bilinç altıma iletmede zorluk çekiyomudur acaba?daha yüksek dinlemekle mi çözümlenebilir?gerçi duyabileceğim kadar açtığımda bile bazı versiyonlarda Atakan beyin sesini bile zaman zaman duyuyorum amayada bu tamamen algılamayla mı ilgili bişey de kulağımın bir dblik sesi iletmesiyle alakası yokmu?

birde dinleyen arkadaşlar en fazla dört versiyon var.hep aynı şeyi 8-10saat dinlemkten hiç sıkılan yokmu ?ben sesini çok açmadan,kaptırmadanda dinlesem sıkılıyorum..ego güçlendirici adnan çoban tudem hiç bilmediğim bir şarkıydı ezberledim vallahii
güzelolacak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla