Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2011, 11:08 PM   #10 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: House'un başkalaşım günlüğü :)

Minnettar ve bluepebbles çoooook teşekkür ederim :) Bugün gözle görülür bir evrene mesajımı yolladım hemen geldi hikayem yok ama şükretmekle ilgili kendimce yaşadıklarımı paylaşacağım... Hani hepimiz hep sıkılırız ya; offf bi sevgilim yok, offf işimden memnun değilim, offff işsizim, offf param yok, off mutsuzum, offf o çok istediğim ayakkabı, elbise araba ev vs vs alamadım, çok şansızım offf ki offfff deriz ya, bende diyordum bunları hala daha ev yangın yeri bizim ama bugün şöyle bir durup düşündümde; kaç kez Rabbime ellerim, kollarım,gözlerim vs vs olduğu için ya da kötü bir hastalığım olmadığı için şükrettim? Hiiii çok az! Hemen gözlerimi kapadım 5 dakka sadece 5 dakka banyoya yürüyeyim dedim, imkansız! hele sokağa çıkmak! sonra bi 5 dakka ellerimden biri yokmuş gibi davrandım aman Allah'ım hayat durdu! ne ev ne araba ne para ne başka birşey ellerimi istiyordum! sonra kulaklarımı tıkadım bir daha asla müzik dinlememeyi düşündüm ya da sevdiklerimin bana ne dediğini duymadığımı offf berbat, sonra yatalak olduğumu hepsi 5er dakka fazla değil hayatım kaydı resmen! Ya da belime dek uzanan saçlarımın kemoterapi için döküleceğini ki eskiden bi avuç dökülse oturur ağlardım, arkadaşlar bunların hepsini benim gibi deneyimlemeniz gerekmez sadece gözlerinizi kapatsanız yeter! Ozaman etrafımızda şükredecek ne çok şeyimiz var, bugün anneme doya doya sarılırkende herkesin sağ olduğunu bilirkende şükrettim artı bu farkındalığa ulaştığım için şükrettim evet istemey devam edeceğiz bu eksiklerimiz yok diye öylece oturmayacağız elbette ama şunuda unutmayacağız ki elde edemediğimiz ne olursa olsun kıyameti koparmıcaz, kötülükleri sabırla ve inançla yeneceğiz çünkü herşeyden önce Allah var o bize şahdamarımızdan daha yakın....Bugünümede çoooooooookk şükür herkesi seviyorum :)
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla