Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-09-2008, 09:07 AM   #7 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler

Alıntı:
selinarosa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar selinarosa

garip olan nedir.. dusun
Ben dünyadan kopuk yaşıyorum, bu yüzden pek çok kişinin bilmediği şeyleri bilirim; ama herkesin bildiği çoğu şeyi bilmem. Eft nin ne olduğunu bilmiyorum, ne bankacılık alanında ne de diğer alanlarda...bu yüzden hem bankacılık hem de anladığım kadarıyla bir tür disiplin-öğreti olması bana çok garip geldi. Aslında sitedeki puan kazanımları ve benzeri sistem de benim için çok garip. Hatta bana bu kadar garip gelen bunca şeye şaşan bir tepki verdiğimde hiç garip bir şey göremediği için ''garip olan nedir'' diye soran birisi de çok garip! Üzgünüm ama bunların hepsi benim için çok garip, diğer herkes için de ben öyleyimdir zaten. Bu yüzden ''deli'' olarak anılmak bana hiç garip gelmiyor artık.
size deli diyen yok sanırım. yukarıdaki mesajlar da ben bu kelimeye benzer yada bu kelimeyi andıracak bir ifade okumadım. dusun

sn shamanic size "merhaba" diyip "garip olan nedir.. dusun " diye sormuş. ne sn shamanic nede başka bir üye size öyle bir atıfta bulunmadı...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla