Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-03-2011, 07:38 PM   #3 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: En İyisni umun ve onu ELDE edin :)

Dün gece meditasyon yaparken yatmadan önce bir şey keşfettim yani muhakkak var böyle bir şeyde ben yeni keşfettim :P her neyse ben her gece yatmadan ertesi gün istediklerimi yaşamak için derin bir trans haline geçip o olaya yada kişiye enerji yolluyorum tabi yukarıda anlattığım düşünce biçiiminide uygulayarak, dün gece şimdiye kadar hiç yaşamadığım bir şey oldu ellerimde imaje ettiğim enerjiyi öyle yoğun hissettimki bütün gün o his bana rehberlik etti üstüne o rahatlamış bedene ve kafaya telkinleri dinleyince dahada etkili olduğunu gördüm yani demek istediğim böyle tam bir dinginlik anından sonra dinlerseniz eğer direk bilinçaltına kazınıyor ben günlük hayatta yansımalarını görüyorum yani derin meditasyon (oto hipnoza yakın) + telkin + olumlamalar ve Norman Vincent Peale'nin tavsiye ettiği ruh haliyle eklenince mucizeler kapıya birikiyor :))))
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla