Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-03-2011, 09:50 PM   #5 (permalink)
hayatimdegisti
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Cevap: diğer telkinlere geçme zamanı

Alıntı:
sosal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ego(Güven)Güçlendirici

Suçluluk Duyguları

Kendine Güven

telkinlerini 15 gündür dinliyorum.günde ortala 4 saat civarı diyebiliriz.bilgisayarın başındayken sürekli dinliyorum.ve enteresan şekilde günlük hayatımda daha rahat,olumsuzluklar karşısında daha rahat olabiliyorum.çevremde yaşanan ve benim yakın çevremde yaşanan sıkıntıları kafama takmamaya başladım.kısacası gelişme var sanki.

bu telkinlere ilave olarak öğrenci olduğumdan

Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerinide dinlediğim diğer 3 telkinin hemen ardına eklemek istiyorum.

daha ne kadar bu üç telkini dinlemeliyim.ve ne zaman Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı telkinlerini sıralamaya koymalıyım.

ayrıca Ertelemeyi Bırak ve Sınav Heyecanı dinlemeye başladım zaman ilk üç telkini dinlemeyi bırakmalımıyım.
Hoşgeldiniz
Ortalama bir hafta ilk iki telkini dinledikten sonra diğer telkinlere geçebilirsiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla