Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-03-2011, 07:33 PM   #26 (permalink)
house
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Cevap: Bu siteye üye olanları ruh hastası ilan etmişler....!

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinin dinlersen bu kişilerin de olumsuz görüşlerinden bu kadar etkilenmezdin ve hatta bunu kendine konu bile etmezdin bence eğer dinlemiyorsan başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini de listene eklemeni tavsiye ediyorum :)
tavsiyen için teşekkür ederim ama ben başkalarının ne düşündüğünü önemsemekten öte, bu siteye üye olan herkes adına sinirlendim, biz başkalarına nasıl saygı duyuyorsak onlarda bize duymalı diye paylaştım ve tahmin ettiğim gibi oldu herkes kendinden emin hala yoluna devam ediyor ve kimseyi takmıyor işte ben bu farkındalığımızı gösterelim diye çabaladım zaten herkesin farkındalığı çok yüksek bu sitede yanlış anlaşılmasın velhasılıkelam öyle bir telkin dinlememe gerek yok, başkalarını senin zannettiğin kadar taksam şimdiye çoktan kafayı yemiş olurdum
house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla