Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-02-2011, 11:38 PM   #480 (permalink)
cent
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayal tablosunu ilk defa duyuyorum. Çok ilgimi çekti ve hoşuma gitti.
Alıntı:
Perfinya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İlk başlarda yapamıyodum ama şimdi ben de çekim gücünü kullanıyorum.
Pes etmeden kurallarına uyarak pratik yapmak lazım.

perfinya çekim gücü bölümlerinde bu yazılar var 3 yıl önce hazırlamıştım şimdi o tabloya baktıkca olanları görüp şükürdeyim

sevgi ve saygıyla kalınız

Geçen gün durakta otobüs bekliyodum ve nadir geçen bir otobüs.- dakika falan bekleyince çekim gücü geldi aklıma ve beklediğim otobüs şu an yolda ve durağa doğru gelmek üzere. Otobüsün çok kısa süre içerisinde gelmesini ve yolların açık olarak istediğim yere gitmeyi seçiyorum diyerek olumladım ve imgeledim. Cümlemin bitmesiyle otobüsü görmem bir oldu. Otobüs boştu veoturdum. Trafik yoktu. Çabucak istediğim yere ulaştım.
Ayrıca dişçiye gidiyordum.Dişçide sıra vardır ve birkaç saat beklemek gerekir. Otobüste işlerimin kolay bir şekilde hallolucağını seçtim. İmgeledim. Benden habersiz annem gitmiş. Sıra tutmuş benim yerime. kimse de kalmamış hem.Gider gitmez dişçi koltuğuna oturdum. Koltuktan kalktığımda boş olan bekleme salonu dolmuştu.
İnanıyorum ve çekiyorum. Olay bu.

bu konuda denemlerimi hızlandırmak için 2 nokta anlatımları zamanında bu denemeler ebenze bir çok denemelrim oldu şükür başarılı olduğumu gördüm barmış olmana sevindim

Alıntı:
frezya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cent,çok teşekkür ederim.E bu süper bişeyBen de hemen yapayım o zaman hayal tablomu.Ne de olsa tecrübeyle sabit diyosun:)Seviyorum ben bu siteyi ya.Hepiniz iyi ki varsınız:)

istediklerinini resimlerini panoya ayarla imgeleme sözlerinle aklına geldikçe söyle gerisi gelir inşallah

Alıntı:
sipsirine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben de imgeleme üzerine çalışıyorum. umarım kısa sürede güzel şeyler olacak

güzel haberlerini bekleyeceğim

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla