Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-02-2011, 06:08 PM   #476 (permalink)
Perfinya
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Hayal tablosunu ilk defa duyuyorum. Çok ilgimi çekti ve hoşuma gitti.
İlk başlarda yapamıyodum ama şimdi ben de çekim gücünü kullanıyorum.
Pes etmeden kurallarına uyarak pratik yapmak lazım.

Geçen gün durakta otobüs bekliyodum ve nadir geçen bir otobüs.- dakika falan bekleyince çekim gücü geldi aklıma ve beklediğim otobüs şu an yolda ve durağa doğru gelmek üzere. Otobüsün çok kısa süre içerisinde gelmesini ve yolların açık olarak istediğim yere gitmeyi seçiyorum diyerek olumladım ve imgeledim. Cümlemin bitmesiyle otobüsü görmem bir oldu. Otobüs boştu veoturdum. Trafik yoktu. Çabucak istediğim yere ulaştım.
Ayrıca dişçiye gidiyordum.Dişçide sıra vardır ve birkaç saat beklemek gerekir. Otobüste işlerimin kolay bir şekilde hallolucağını seçtim. İmgeledim. Benden habersiz annem gitmiş. Sıra tutmuş benim yerime. kimse de kalmamış hem.Gider gitmez dişçi koltuğuna oturdum. Koltuktan kalktığımda boş olan bekleme salonu dolmuştu.
İnanıyorum ve çekiyorum. Olay bu.

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla