Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-01-2011, 05:11 PM   #452 (permalink)
Fatimana

Tesekkür: 389
25 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Fatimana will become famous soon enoughFatimana will become famous soon enough
Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

ARKADAŞLAR SİZE BAŞIMDAN GEÇEN GÜZEL OLAYLARDAN BİR TANESİNİ ANLATMAK İSTİYORUM:
"Evren'e verdiğim siparişler" defterim var... Sanki manava- kasaba sipariş vermişim gibi muhasebesini tutarım isteklerimin:))) Evren'den gelen isteklerimi gelenler hesabına alırım, tarih atarım (muhasebeci olduğumdan olacak, böyle bir titiz çalışmam var) Aynen muhasebede olduğu gibi, gelenler-gelmeyenler-hiç alamadıklarım, çabuk gerçekleşenler vs. katagorisinde bir çok hesap açtım defterimde...
2010 a girerken her zamanki gibi isteklerde bulundum:) Artık istekte bulunurken sınır tanımıyorum, listem oldukça kabarık oluyor:)) BİLİYORUM ki Evren doğru zamanda, doğru yerde isteklerime beni kavuşturacak:)
Listemde bir notbook da vardı... Dış yüzeyi parlak mikadan, midye gibi parlak sedefli olsun, en son yazılım programları olsun, ve en kısa zamanda, en uygun bir zamanda ve ilişikte olanların da en yüce hayırlarına işlesin diye istekte bulundum...Eski laptopumu da bir başkasına hediye etmeyi planladım...
Ben listemi oluşturduktan sonra, notbook fiyatlarına göz attım, hafta sonu ticaret merkezlerine gidip bir tane alacaktım ki, oğlum elinde bir notbookla çıktı geldi:)
"Anneciğim bu notebook'u üretici firma bana hediye etti, onların bu ürünlerinden çok fazla sipariş edip, çok fazla sayıda satmışım diye beni mükafatlandırdılar" Dedi. (Ben yurtdışında yaşıyorum, -Almanya- Oğlumda kocaman bir Amerikan firmasında sales departmanında çalışıyor:)
Notbook'u paketten çıkartıp bana uzattığında oğlum, şaşkınlıkla karışık afalladım... Tıpa tıp benim istediğim gibi gelmişti hediye paketim... Sevincimden ağladı, bir çocuk gibi havalara zıpladım, Evren'e öpücükler gönderdim...

Bu kadar da olmaz demeyin... Sipariş verme defterime aynen not ettiğim gibi, not ederken gözümde canlandırdığım gibi... İstediğim andan itibaren Evren'in kendini benim isteklerime göre ayarladığını bildiğim gibi... isterken Evren'de sadece ben varmışım ve isteğime en yüce hayrım için her halükarda kavuşacağımı bildiğim gibi...
en kısa zamanda bir notebook'um olacağını BİLİYORDUM... O Bilmenin, bilmişliğin değil yanlış anlaşılmasın, ruhumum BİLMESİNİN vermiş olduğu huzurla ve güvenle doluyumdur her zaman:)

Şimdi size bu satırları yeni notbookumdan yazıyorum. Laptopumuda burada üniversitede okuyan bir kızımıza hediye ettim, aynen hayalin kurduğum gibi...
Sevgilerimle:)))
Fatimana isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla