Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-01-2011, 01:47 PM   #19 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart KARAKALEM-1

KARAKALEM

Ders Konusu: Malzemelerin tanıtılması daire ve çizgiler ile El Ve Göz Hassasiyeti

Merhaba arkadaşlar öncelikle kısa bir magazin yaparak konuya başlamak istiyorum Çizim yapmak sandığınız kadar zor değildir aslında herkes yürümeyi, konuşmayı, okumayı ve yazmayı küçük yaşlarda öğrenir Çizim yapmayı öğrenmekte işte aynen bunlar gibi birşeydir Güzel çizim yapabilmenin yolu ise bu işe hevesli olmaktan, iyi bir gözlemci olmaktan ve birazda sabırdan geçer offf olmuyo diyerek kağıtları yırtmak sıkılıp kalkacak olsaydın eğer zaten buradan olmazdın Sen sabırlı ve araştırmayı seven ve bu işi öğrenmek isteyen birisin buradan anladığımız odur

Sizlere burada anlatılacaklar zamanın ünlü sanatçıları ve bu işte profesyonel kıvama gelmiş bütün sanatçıların geçtiği yollar olacaktır Eğer iyi bir çizer olmak istiyorsanız çizimin aşamalarında mutlaka bu süzgeçten geçmek zorundasınız! Geçmelisiniz demiyorum geçmek zorundasınız! Biran önce bir insan yüzü çizmeye başlamak başlı başına bir hatadır! bunun ne anlama geldiğini ileriki derslerimizde açıkça göreceksiniz Buradaki alıştırmaları size verilen örnekleri düzenli bir şekilde tekrar ettiğiniz taktirde çiziminizde emin olun ki gözle görülür bir ilerleM göreceksiniz Elbetteki hemen Leonardo da Vinci olmayı beklemeyin sanırım bu biraz zaman amalır ama unutmayın ki imkansız değildir

Son olarak eserleriniz şaheser değil diye umutsuzluğa kapılmayın zaten şaheser çizebiliyor olsaydınız burada olmazdınız

Alıntı: KARAKALEM34 (link veremıyorum site kapatıldıgından dolayı)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla