Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-01-2011, 05:19 PM   #40 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Olumlama.com açıldı

Alıntı:
yaramazburcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese slm ben yeni üyelerdenim.tüm sitedeki konuları okumak istiyorum.çok güzel ve faydalı bi site .olumlamaları okurkrn aklıma bi sorutakıldı acaba bizler başkası adınada olumlama yapabilirmiyiz.yani örnek vermek gerekirse annem hasta onun adına şöyle bi olumlama yapabilirmiyim.
annemin sağlığı her geçen gün daha iyiye gidiyor.hastalığının son aşamasında veya annem artık iyileşti.artık çok sağlıklı biri gibi olumlamalar yaparsam anneme bi etkisi olurmu yoksa olumlamaları kişiler kendimi yapmalı
Elbette bu tür pozitif enerji çalışmaları yapabilirsiniz. Ancak hastalığının son aşamasında gibi bir ifade pek olumlu bir ifade değil. Çünkü hastalığın son aşaması ifadesinden genellikle yapılabilecek bir şey kalmadığı gibi bir anlam ortaya çıkar. Dolayısıyla bu tür olumlamalar yaparken kullandığınız cümlelere çok özen göstermeniz gerekir. İyileştiğini daha farklı cümlelerle ifade edin.

Anneniz rahatsız sanırım birazcık. Kendisine acil şifalar diliyorum.

Sevgilerimle.