Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-01-2011, 11:52 PM   #438 (permalink)
ahsensecgingul

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ahsensecgingul is infamous around these parts
Standart Cevap: Genel Kullanım Rehberi

Alıntı:
ahsensecgingul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba...
Sitenizi 2 ay kadar önce keşfettim bu zamana kadar kuantum düşünce tekniğiyle baya bi ilgilenmiştim o konuda arastırma yaparken sizi buldum..Ücretsiz olan mp3 lerınızı ınceledım dnledım ve ıse ve yaradıklarını bılıyorum ozellıkle erken kalkma mp3 ü baya bı ısıme yaradı...Gecen hafta sizden bolluk ve zenginlik isme özel cd si siparisinde bulundum ben ve 2 arkadasım daha.. aynı cd de üçümüzünde ismine özel olarak hazırlandı.. ilk dinledigimde baş agrısı ve mıde bulantısı oldu , bunun normal oldugunu bılıyorum ama sımdı yavasca azalmaya basladı sanırım alıstım..Sormak ıstedıgım bu cd yı ne kadar sure dınlemem gereklı ? yanı 21 gün kuralı bunlarda da gecerli mi ? ve de etkılerını nasıl anlayabılırım çünkü ben 10 gündür başka birisinin sigarayı bırakma cd sını dınlıyorum (ama sadece gündüz dinliyorum) sizden aldıgım cd yı de gece yatarken takıyorum ve sabaha kadar doğa seslerıyle çalıyor ..bu şekilde etkisini görürmüyüm ? çünkü dinlerken uyku modunda oluyorum ? En çok merak ettıgım etkısını nasıl hıssedecegım bazı kısıler ruyalardan bahsetmıs v.s herkes ıcın gecerlımıdır bunlar yoksa degıskenlık gosterır mı ??
Sanırım çok soru sordum :))) Teşekkürlerrr

Tekrar Merhaba...
Sorulara niçin cevap verilmiyor acaba ???? Bilgilenmek amacıyla paylaşımlar yapılıyor burda ...Ayrı topic mi açmak gerekiyor sorulara cevap alabilmek için..?
ahsensecgingul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla