Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2011, 06:36 PM   #26 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Çok İstediğimiz Şeyler Neden Olmaz ve İstemeden Nasıl Oldururuz?

ben yazdıklarını çok beğendimm..ama yeni öğrendiğim birşeyi daha aktarmak istiyorumm..''hayata mutlu bakmak lazım ne olursa olsun '' cümlenin sana biraz sıkıntı yaşatabilir..ne olursa olsun yerine hayatımda olanlar beni en yüksek benliğime çıkaracak diyebilirsin..sankki hayatım kötü gitsede mutlu olurum mesajı vermemeliliyizz..
yaşantımızı cümlelerimizle şeklillendiriyoruz..özenle istediğimiz hayatı yaşayabilirizz..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla