Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2011, 05:41 PM   #10 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuşa yaklaşma sürecimi izlediğim günlüğüm

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Baban çok ince düşünmüş iyi günlerde giy ve sen bu azimle kilo olarak onun içine sığarsın , ayrıca marka olması önemli değil ki, önemli olan beğenip beğenmemen yargısız olarak.
Çok şanslısın yiyecek alışverişine çıkmış olsa bile aklında sürekli seni düşünen ve senin için uğraşan bir baban var.
günlüğüme hoşgeldin :) evet farkındayım bana bunu tekrar hatırlattığın için teşekkür ederim :) bu durumdan asla şikayetçi değilim yanlış anlaşılmasın..olayda anlatmak istediğim şey..önceki günlerde kafamdan geçen düşüncelerin bütün özellikleriyle tamı tamına hayatımda gerçekleşmesiydi...ve bu düşüncelerden babamın hiçbirşekilde haberi yoktu...çekim yasası dedikleri şey oldu sanırım..ve biraz korktum :)
bundan sonra aklımdan geçen şeylere çok dikkat etmem gerek sanırım..bu olay beni uyardı (uyandırdı)

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla