Konu: kabuslar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-01-2011, 03:47 AM   #9 (permalink)
mg45

mg45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mg45 will become famous soon enoughmg45 will become famous soon enough
Standart Cevap: kabuslar

Zerynthia asıl ben teşekkür ederim.Çok güzel fikirler vermişsin.Birdaha birdaha okudum ve çok beğendim.Aslında bu söylediklerini beynimin bir yerinde kaydetmişim , biliyorum ama önemli olan bunları yaşamımızda uygulayabilmek sende bunu söylemişsin zaten.bazı seyleri rüyalarda çözmek iyidir evet işin kolayı ama sadece işin kolayına kaçayım rüyalarda çözeyim değil mesele sorunlara bakış açımızı değiştirip hayata sorunlarımıza bakmak çözümünü aramak ; bundan kaçınca rüyalara kalıyor iş ve rüyalarda yaptıklarımızla kalıyruz.Aslında bazı şeyleri aşabilmem için derinlemesine düşünüp, farkındalığımı yükseltmem lazım biliyorum.Anlatmak istediğim sey herhalde sorunlarını rüyalarında çözmek istemişsin sözünü açıklamak böyle anlaman çok normal ben de kısmen buna katılıyorum sorunları erteleyince günlük hayatta oluşuna bırakınca iş rüyalara kalıyr.Alıntı yapcam ‘Burada rüyalarımız ancak bu çözülmelerimize yardımcı olacak birer materyal olabilir. Mücadelenin sonunu görmeden uyanıyor olman da belki sana bunları işaret ediyordur’ aslında işin özeti de bu.Tekrar teşekkürler…
(umarım derdimi anlatabilmişimdir biraz uzattım) Sevgiyle kalın…
mg45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla