Konu: Nlp Nedir?
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2011, 02:24 PM   #9 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Nlp Nedir?

Alıntı:
Perpetuals Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle sana katılıyorum..NLP 'yi bende, öğrenmeyi çok istiyorum.Bir kaç gündür hep aklımdan bu teknik geçiyordu.
Çok güzel paylaşım..Teşekkür ederim.
Perpetuals umarım faydası olmuştur. Ben şimdilik bu bilgilerle yetiniyorum. Aslında hepsini öğrenmek istiyorum ama her şeyi aynı anda öğrenip uygulamamak bilgi kalabalığına da sebep olabilir. O nedenle çok acele etmiyorum.

Şuanda tam anlamıyla öğrenmek için Eft ve Sedona'ya kafayı takmış durumdayım. Hmmm... Sedona'yı daha çok sevdim sanırım.

Sevgiler.