Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2010, 01:10 PM   #39 (permalink)
Işıldayan Safir
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Eft / Duygusal Özgürlük Teknikleri Kitabından Alıntılar

Alıntı:
_pretty_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Zerynthia, çok güzel bir paylaşım teşekkür ederim.Okurken biraz kafam karıştı, aynı anda yapılması gereken çok
şey var bunu doğru yapabilirmiyim emin değilim.Bunu uyguladınmı? uygulayan ve sonuç elde etmiş arkadaşlarımız varsa
paylaşabilirmi acaba? çok ilgimi çekti doğrusu..
Merhaba _pretty_,

Ben bu kitaptaki uygulamaları yapmadım. Daha önceden E-Eft Kursu paylaşmıştım. Bana oradaki uygulamalar ve anlatılanlar daha anlaşılır ve kolay geliyor. Zaten şuanda vaka hikayelerine geçtim. Uygulayan kişilerin deneyimlerini paylaşacağım. Burada eksik olan noktalar bu çalışmayla birlikte verilen videoları burada paylaşamayacak olmam.

O nedenle karışık geldiyse eğer E-Eft Kursu'ndan faydalanabilirsin. Oradaki çalışmalarda neredeyse her mesaj tek günlük bir uygulama. Başlangıç olarak oradan faydalanmanı öneririm.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...eft-kursu.html

Sevgilerimle.