Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-12-2010, 12:43 PM   #1752 (permalink)
delimanyak
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about
Standart Cevap: bu gün ne için şükrettiniz

tanrım...

annemin varlığı babamın varlığı kardeşimin varlığı için teşekkür ediyorum.. her geçen gün gelişimime katkıda bulunan bir aileye sahip olduğum için teşekkür ederim..

bu zor anlarımda yanımda olmaya çalışan mesafelere rağmeen canımın için canım arkadaşlarımın varlığı için teşekkür ederim.. allahım arkadaşlarım iyiki hayatımdalar ve onların hayatıma girmesini sağladığın için çok ama çok teşekkür ederim..

ve tabiki çikolatanın varlığı için : ) çok ama çok teşekkür ederim..

hayatımda olan yaşamamı sağlayan ihtiyaçların varlığı kıyafetlerin varlığı için teşekkür ederim..

vee isteklerimi gerçekleştirdiğin ve gerçekleştirmeye devam ettiğin için çok ama çok teşekkür ederim..

ve tabiki meleklerine sonsuz teşekkürlerimle.. her şey için ama her şey için yaşadığım her an için beni üzen ve mutlu eden ama hayrıma geliştiğine inandığım her an için çok ama çok ama çok teşekkür ederim..

- Korkarım öyle. Delirmişsin, üşütmüşsün, keçileri kaçırmışsın.
Ama sana bir sır vereyim bak: İyi insanların hepsi öyledir : )

Alice in Wonderland
delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla