Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-12-2010, 10:07 PM   #8 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: hata da yapabilirsinizz..

Alıntı:
kediseverim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ne güzel bir söz---hata da yapabiliriz---bayıldım valla bu lafa bende nerdeyse bir yıldır yaptığım bir hatanın acısını çekiyorum halen nasıl yaptım diye hatta 28 aralık ta yıldönüm günü tarih olarak 3-4 gündür bu tarih yaklaşıyor diye kendime eziyetin haddi hesabı yok cezalandırmak adına....kendime kızmaktan yoruldum resmen ---ben bu hatayı nasıllll yapabildimmmm de takıldım kaldım....ama evet hata da yapabilirim değil mi arkadaşlar?ve evet şu da çokkk bariz bir gerçek ki yaptığım o hata beni gerçekten büyüttü,hayata bakış açımı genişletti,daha sakin daha naif olmamı sağladı benim için asıl öncelikli olan şeylerin ne olduğunu anlamamı sağladı,sakinleştim.duruldum.asıl olmam gereken kişi oldum inanın bunlar gerçek ve bu yapmış olduğum hatanın bana kazandırdıkları....gelin görün ki bunlara rağmen----yaaaa ben nasıl bu hatayı yaptımmmmmmmm yaaaaa-------

ahhhhhh.....asıl yapmasaydınnnnn..nasıl olurduu..nasıl sen olacak başka bir şey bulabilirdin..asıl yapmasaydınnnn nasıl öğrenebilirdin genişleyebilirdin..eline sağlıkkk..ne yapıyoruma odaklanma vaktin gelmiş olmalıı..sevgiler..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla