Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-12-2010, 09:17 PM   #6 (permalink)
kediseverim
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: hata da yapabilirsinizz..

ne güzel bir söz---hata da yapabiliriz---bayıldım valla bu lafa bende nerdeyse bir yıldır yaptığım bir hatanın acısını çekiyorum halen nasıl yaptım diye hatta 28 aralık ta yıldönüm günü tarih olarak 3-4 gündür bu tarih yaklaşıyor diye kendime eziyetin haddi hesabı yok cezalandırmak adına....kendime kızmaktan yoruldum resmen ---ben bu hatayı nasıllll yapabildimmmm de takıldım kaldım....ama evet hata da yapabilirim değil mi arkadaşlar?ve evet şu da çokkk bariz bir gerçek ki yaptığım o hata beni gerçekten büyüttü,hayata bakış açımı genişletti,daha sakin daha naif olmamı sağladı benim için asıl öncelikli olan şeylerin ne olduğunu anlamamı sağladı,sakinleştim.duruldum.asıl olmam gereken kişi oldum inanın bunlar gerçek ve bu yapmış olduğum hatanın bana kazandırdıkları....gelin görün ki bunlara rağmen----yaaaa ben nasıl bu hatayı yaptımmmmmmmm yaaaaa-------