Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2010, 11:23 AM   #12 (permalink)
rose_shash

Tesekkür: 67
15 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rose_shash is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ilk otohipnoz deneyimim

Alıntı:
tsubasa1067 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok ilginç bir deneyim olmuş. sanırım sen "aydınlanmışsın". ego nu bastırıp "benlik"ini ortaya çıkarmışsın.
senin hipnozdan sonra kendine güveninin artması sigaraya daha canlı uyanmanın sebebi kendini daha iyi hisstemenin sebebi vs. aydınlanmış olman.
aydınlanma ve farkındalığı araştırmak istersen -eğer ki ayıp olmazsa- www.spatyom.com .
belki benim acemiliğimden dolayı yanlış yorumlamış olabilirim ama bana böyle geliyor.
ayrıca senin konsantrasyonuna ve zihnini bu kadar kolay kullanabilmene hayran kaldım.

teşekkür ederim uzun bir aradan sonra tekrar buradayım
bundan sonra oto hipnoz deneyimime ara verdim önceliğim telkin değildi
sadece denemekti ve bu beni baya bi ürküttü derinlerde düşüncelerimde sigara içtiğim için üzüldüğümü farketmem güzel aslında zararının farkındayım tenimden olsun saçlarımdan olsun çok zarar görüyorm bırakmak ta istemiyorum ama tekrar hipnoz çalışmalarıma başlayacağım bu kez telkinli olarak fakat biraz korkum var telkin verirken yanlış bir adım atmak istemiyorum
rose_shash isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla